Bilgi Hattı

BİLGİ HATTI

444 80 07

ÜYE GİRİŞİ

                    
Kullanıcı Adı veya Şifre Hatalı

Yeni Üye Kaydı

E-Belediye işlemlerinden yararlanabilmek için sitemizde üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Üyelik oluşturma işlemleri ücretsiz olup aşağıdaki seçeneklerden uygun olan üyelik türüne tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BİREYSEL ÜYELİK KURUMSAL ÜYELİK


E-Belediye ile Hizmeti Size Anında Ulaştırıyoruz.

Muratpaşa Belediye Başkanlığı, siz komşularımıza daha iyi hizmet verebilmek için e-belediye kapsamında interaktif belediyeciliği başlatmıştır. Bu kapsamda 7 Gün 24 Saat belediye işlemlerinize ait vergi bildirimleri, borç, tahakkuk, rayiç bedel talebi, inşaat bedeli, aşınma payı, inşaat değeri, arsa metrekare değeri, ÇTV bedelleri, harç miktarları vb. birçok bilgiyi sorgulayabilir; kredi kartı ile borcunuzu güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Ayrıca bu portal üzerinden şikayet ve önerilerinizi bildirebilir, sonuçlarını takip edebilir, Belediyemiz hizmetlerine ait detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgi Edinmek için Bize Telefonla da Ulaşabilirsiniz.

Belediyemiz internet hizmeti haricinde komşularımız için bilgilendirici telefon hizmeti de sunuyoruz. Bu hizmetimizle de siz değerli vatandaşlarımız vergi borç bilgilerinizi öğrenebilir, isterseniz faksla borç dökümlerinizi talep edebilirsiniz. Ayrıca bu hattan şikayet ve önerilerinizi bildirerek size daha iyi hizmet vermemize katkıda bulunabilirsiniz.

Bakiye sorma, başvuru takip, bilgi edinme vb. hizmetler için Mali Hizmetler Müdürlüğü danışma birimi hizmetinizdedir.

Tel: (0242) 320 22 22 dahili numara : 1130 - 1148

Faks: (0242) 323 04 33

Vergi, harç, ilan reklam, çevre temizlik vergisi vb. ödemeler için banka hesap numaraları VAKIFBANK Antalya Lara Şubesi IBAN numarası : TR 90 0001 5001 5800 7284 9271 45

Açıklamalar:
* Banka hesabına veya posta çeki ile vergi ödemesini yapacak mükelleflerin dekontlarına verginin cinsini, hesap numarasını ve sicil numarasını yazmaları rica olunur.

* Emlak vergisi, çevre temizlik vergisi ve ilan reklam vergilerinin ödemelerini T.C. kimlik numarasıyla yurt içinde tüm Vakıfbank, Halk Bankası şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik Kaydı Yapılması

  • Portal üyelik kaydı yeni üye girişinden yapılır.
  • Üyelik kaydı sırasında belediye sicil numaranızı biliyorsanız ’Sicil Numaram Var’ seçeneğini seçiniz ve numaranızı yazınız.
  • Üyelik kaydı sırasında belediye sicil numaranızı bilmiyorsanız boş bırakınız ve ’Sicil Numaramı Bilmiyorum’u seçiniz. Tahakkuk Şefliği tarafından sicilinizi bulup, bilgilerinizi güncelleyecek ve size e-posta ile haber verecektir.
  • Üyeliğiniz kabul edildiğinde gelen e-posta’daki linki tıklayarak üyeliğinizi aktif ediniz.